Послуги

Загалом

Компанія “Система-Інвест” спеціалізується на виготовленні продукції, що задовольняє вимоги фармацевтичних компаній та відповідає їх високим стандартам якості. Ми пропонуємо комплекс послуг – виготовлення етикеток, картонних пачок, інструкцій та друк на блістерній фользі.Читати далі »

Виготовлення етикеток

Компанія “Система-Інвест” пропонує свої послуги з виготовлення самоклеючих етикеток, що використовуються для етикетування фармацевтичної, харчової, парфумерно – косметичної продукції та побутової хімії.Читати далі »

Виготовлення картонних пачок

Виробництво фармацевтичної упаковки є пріоритетним напрямком нашої компанії. При виготовленні упаковки ми використовуємо тільки якісний матеріал європейського рівня. Робота з цим сегментом ринку будується на загальних принципах забезпечення найвищої якості із застосуванням новітніх технологій.Читати далі »

Виготовлення інструкцій

Виробниче підприємство «Система-Інвест» пропонує послугу виготовлення листових вкладишів для лікарських препаратів. Виготовлення інструкцій – справа відповідальна, адже від їх якості залежить, чи буде клієнт задоволений товаром.Читати далі »

Друк на фользі

Наймолодша, але від того не менш якісна наша послуга – друк на блістерній фользі.Читати далі »