Про компанію

Про нас

Компанія ТОВ “Система Інвест” створена у 1997 році .

Розвиток української промисловості у середині 90-х років створив передумови виникнення ідеї створення на базі існуючого на той момент підприємства під керівництвом сучасних лідерів кампанії нового підприємства у галузі виготовлення пакування, а саме етикеточної продукції, яка була на той час досить сильно затребувана ринком.


Історія

Ідея створення виробництва фактично з нуля стала можлива із залученням до проекту фахівців, як із підбору обладнання і так із приходом високо кваліфікованих управлінців із знанням технологій друкарства, а саме флексографічного друку.

Флексографічний друк, ях технологія тоді в Україні, отримав значні перспективи. І багато компаній вступили у конкуренцію за споживача на цьому ринку. Харчова промисловість, звичайно найбільший сектор ринку для етикеточної продукції, але фармацевтична – більш відповідальна, враховуючи специфіку застосування та велику відповідальність за кінцевий продукт.

  • 2012 – Запуск лінії виготовлення картонної упаковки OMET
  • 2009 – Перенесення виробництва на нову базу
  • 2005-2007 – Закінчення відпрацювання технологій друку та вихід на промислові об’єми виробництва
  • 2005 – Запуск першої друкарської машини GALLUS
  • 2003-2005 – Відбулись основні підготовчі етапи створення бази виробництва

Місія компанії

Максимальне задоволення вимог наших клієнтів, що базується перед усім на чіткому розумінні вимог якості та високому прфессіоналізмі. Використанні найсучасніших матеріалів та технологій

Мета компанії

Компанія на протязі усієї свої історії від моменту створення до сьогодення , ставила і ставить високі цілі та  вимоги до свої працівників з метою підвищення якості кінцевого продукту..

Відділ продажу

Комальков
Керівник відділу продаж. Провідний фахівець сектору етикеточної продукції для ринку фармацевтики та побутової хімії.
Тел.: +38067 …
E-mail: r.komalkov@s-i.kiev.ua
Явон
Провідний фахівець сектору картонної упаковки.
Тел.: +38067 …
E-mail: s.yavon@s-i.kiev.ua

Партнери