Послуги

Друк Етикеток

Компанія “Система-Інвест” пропонує свої послуги з виготовлення самоклеючих етикеток, що використовуються для етикетування харчової, парфумерно – косметичної продукції, побутової хімії, етикетки для тари і упаковки.

Основний напрям нашої діяльності – виготовлення етикеток для найвибагливіших замовників, що працюють по стандартах GMP – ФАРМАЦЕВТІВ. Хороше знання властивостей друкарських матеріалів, технології друку і специфіки вимог Замовника, дозволяє довести якість нашої продукції до ідеального.

Наші фахівці правильно підберуть матеріали для друку етикеток виходячи з Ваших умов виробництва, способу етикетування, зберігання, транспортування і подальшого використання товару, що етикетується.

Великий досвід роботи наших фахівців дозволяє вирішувати будь-які завдання у сфері друкування самоклеючих етикеток.

Наші етикетки виготовляються на двох сучасних німецькому друкарському обладнанні “Gallus EМ280”, методом флексографічного друку.

При виробництві використовуються високоякісні самоклеючі ролеві матеріали “Herma”, “Fasson” і “Raflatac”, фарби провідних світових виробників. Технологія УФ – дозволяє зробити етикетку барвистою, захистити від дії зовнішніх чинників і зробити етикетку стійкою до стирання і дії зовнішнього довкілля. При друці УФ-фарбами підвищується глянцевість поверхні і насиченість кольорів етикетки.

Наша дизайнерська служба допоможе розробити макет від найпростішого малюнка до повно кольорової фігурної етикетки, із застосуванням самих сучасних захисних технологій.

Тільки в компанії “Система-Інвест” Вам зможуть запропонувати найкраще рішення виготовлення етикеток та з оптимальною вигодою для вас.

Наша компанія має динамічний розвиток, який спрямовано на збільшення виробничих потужностей для виготовлення пакувальної продукції для фармації з дотриманням усіх вимог кращих європейських зразків.