Послуги

Виготовлення Пачок

Виробництво фармацевтичної упаковки є пріоритетним напрямком нашої компанії. При виготовленні упаковки ми використовуємо тільки якісний матеріал європейського рівня. Робота з цим сегментом ринку будується на загальних принципах забезпечення найвищої якості із застосуванням новітніх технологій.

Уже 13 років ми виконуємо вимоги міжнародних стандартів забезпечення якості упаковки, стежимо за безпекою використовуваних у виробництві витратних матеріалів, працюємо над вибудовуванням абсолютно прозорого і контрольованого виробничого процесу, в якому кожен співробітник на своєму робочому місці гарантує забезпечення якості, що підтверджено відповідними Сертифікатами Відповідності та регламентовано в нормативних документах.

Упаковка для фармацевтичної продукції має ряд специфічних особливостей, які відрізняють її від іншої пакувальної продукції з картону. Виробництво даної упаковки строго регламентовано вимогами замовника до зовнішнього вигляду, технічних характеристик, маркам і якості матеріалів, а також враховують спеціальні вимоги фармацевтичних виробництв щодо подальшого використання упаковки. Наприклад, це забезпечення стабільних внутрішніх параметрів упаковки, які впливають на рівень збирання пачок і їх вмісту на автоматичної лінії фармацевтичного виробництва.

Професійні традиції і накопичений досвід роботи дозволяють нам гарантувати нашим Замовникам суворе дотримання узгоджених параметрів якості та надавати в рамках співпраці повноцінні консультаційні послуги за технологією виробництва фармацевтичної упаковки. Упаковка для фармацевтичної продукції вже багато років крім завдання забезпечення збереження лікарських засобів, є свого роду «візитною карткою» виробника, гарантує справжність виробництва лікарського засобу, захищає від підробок і тим самим мінімізує ризики заподіяння шкоди здоров’ю та життю людей. У зв’язку з цим, кожен виробник лікарських засобів використовує додаткові прийоми технологічного захисту упаковки.

Специфіка виробництва фармацевтичної упаковки така, що в залежності від коливань попиту досить часто виникає необхідність виробництва значних обсягів асортименту упаковок в найкоротші терміни. Забезпечення цієї потреби досягається за рахунок бездоганно налагодженого виробничого процесу, суворого дотримання технології, роботи на витратних матеріалах європейського виробництва, які закуповуються тільки у схвалених постачальників і наявністю достатніх складських запасів. ТОВ «Система-Інвест» пропонує комплексні рішення в області упаковки для ліків: друк інструкцій-вкладишів і етикеток.