Послуги

Загалом

Компанія “Система-Інвест” спеціалізується на виготовленні продукції, що задовольняє вимоги фармацевтичних компаній та відповідає їх високим стандартам якості. Ми пропонуємо комплекс послуг – виготовлення етикеток, картонних пачок, інструкцій та друк на блістерній фользі.

Саме робота з фармацевтичними компаніями навчила нас бути не тільки на рівні інших типографій, а значно перевищувати їх, адже на нас покладено велику відповідальність. Саме тому ми можемо виготовляти етикетку та картонну пачку також для підприємств харчової промисловості, парфумерно – косметичної продукції та побутової хімії.

Якщо у Вас є необхідність розробити, змінити або модернізувати Вашу упаковку, фахівці нашої компанії стануть Вам у пригоді, а наші дизайнери допоможуть Вам розробити макет будь-якої складності.

Наші технологи правильно підберуть матеріали для друку, виходячи з Ваших потреб, умов виробництва, зберігання, транспортування і подальшого використання товару, нададуть технічну консультацію у разі потреби.

Наша продукція виготовляється на обладнанні від провідних європейських виробників тільки з високоякісних матеріалів. На виробництві задіяний висококваліфікований персонал , впроваджено контроль якості на всіх етапах та процесах виробництва.

Ми уміємо працювати швидко, і швидкість нашої роботи не має негативного впливу на якість нашої продукції.

Найкраще рішення з найбільшою вигодою Вам зможуть запропонувати в компанії “Система-Інвест”.

Технічні вимоги і рекомендації до дизайну