Послуги

Друк Інструкцій

Виробниче підприємство «Система-Інвест» пропонує послугу виготовлення листових вкладишів для лікарських препаратів. Виготовлення інструкцій – справа відповідальна, адже від їх якості залежить, чи буде клієнт задоволений товаром.

Ми з 2013 року друкуємо інструкції і робимо це добре. Компанія виробляє друк інструкцій як на лицьовій, так і зворотному боці аркуша. Друк вкладишів виробляється на тонкому папері граммажа від 45 до 60 грам на квадратний метр, спеціально призначеної для фармвиробництва. Даний матеріал забезпечує можливість роздруківки інструкцій більшого розміру без перевищення норм за вагою.

Інструкції по експлуатації – це брошури з докладним описом товару, його комплектації і загальних правил роботи з ним. Для виготовлення інструкцій використовується сучасне автоматичне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно виготовляти даний вид продукції. При верстці інструкцій по експлуатації не варто гнатися за дизайнерськими вишукуваннями, адже головне – це доступність інформації. Тому зазвичай застосовують друк в один або два кольори. Якщо інформації багато, то інструкція виконується у вигляді чорно-білої брошури.