About

Швидкий розвиток фармацевтичної промисловості та нові стандарти, що висував час поставили нові вимоги до фармацевтів у питанні пакування своєї продукції…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Learn More »

Services

Ми пропонуємо комплексний підхід до виготовлення пакування.

Друк самоклеючої етикетки

Наша компанія почала свою спеціалізацію саме з виготовлення самоклеючої етикетки і на цьому шляху досягла значних успіхів, адже використання високоякісних матеріалів європейських виробників, та посиленні адгезійні властивості паперу – основна вимога до фармацевтичної етикетки.Learn More »

Виготовлення картонної пачки

Виготовлення картонної пачки на картонах, що сертифіковані у виробнцтві фармацевтичної продукції грамматурою 250-300 г\м2.Learn More »

Друк інструкцій

Виготовлення інструкцій для подальшого вкладання у первинну упаковку для фармацевтичної промисловості.Читати далі »

Розробка та конструювання

Lorem ipsum dolor sit amet Quisque rutrum pellentesque imperdietonsectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.Learn More »

Наша продукція...

Lorem ipsum dolor sit amet.

Тільки чітке дотримання вимог до технологічного процесу та всебічний контроль його виконання на усіх стадіях роботи підприємства може гарантувати високу якість продукції.


Blog

Lorem ipsum dolor sit amet.